ماسک خانگی ترکیدگی پا

 ترکیدگی پا چیست؟ 

 یک مشکل بسیار آزار دهنده پا است که بسیاری اشخاص از آن رنج میبرند و هم از سبب از بین رفتن زیبایی پا و هم سبب درد و ناراحتی میگردد. 
 به هر اندازه که از پای خود خوب مراقبت کنیم، گاهی اوقات این ترکیدگی ها ظاهر می شوند.  و غالباً استفاده از واسیلین، کریم های مرطوب کننده و خرید محصولات  قیمتی هم فایده ای ندارد. اگر جلد شما خشک است ، حتی میتواند سبب بدتر شدن ترکیدگی پا گردد!

 اگر از این مشکل رنج می برید ، نگران نباشید!  در مقاله امروز شما یک دستور العمل باورنکردنی و ارزان برای تهیه در خانه پیدا خواهید کرد که باعث می شود پای شما فوق العاده مرطوب و نرم شود.  در اولین برنامه ، نتایج را کاملا مشاهده خواهید کرد.  

 ‏پس باین روش عمل کنید!

 دستورالعمل برای جلوگیری از ایجاد ترکیدگی کری پا

  برای تهیه تداوی خانگی به موارد زیر احتیاج دارید:

 • یک عدد تابلیت آسپرین

 • یک قاشق قهوه 

 • چربی: می تواند واسیلین یا روغن زیتون باشد.  کریم های مرطوب کننده های جلد را تیز میتوانید استفاده کنید، اما با کارایی کمتری.

 طرز تهیه 

 ۱. یک قطعه از تابلیت بردارید (کمتر از نصف) و بقیه قرص را برای زمان های دیگری نگهدارید.

۲. قطعه آسپرین را با قهوه در یک ظرف مخلوط کنید.

 ۳. کم کم چربی را اضافه کرده و با قهوه ، و روغن ماسک درست کنید.

طرز استفاده

 ماسک را روی قسمت های ترکیدگی پا قرار دهید (می توانید در تمام پا نیز استفاده کنید) و یک جوراب بپوشید.  بگذارید تا جایی که دوست دارید تا توسط جلد پا جذب شود.

 نکته مهم: 

نیازی به افزودن چربی زیاد نیست.  فقط به اندازه کافی مخلوط کنید تا یک ماسک غلیظ ایجاد شود.  این ماسک فوق العاده است و فوراً جلد شما را آبرسانی می کند!  این کار را یک بار در هفته یا هر زمان که لازم دیدید انجام دهید و می توانید با ترکیدگی های پا خداحافظی کنید.

اگر این مطلب برای شما مفید بود شما میتوانید کامنت بگذارید و با دوستان تان شریک سازید. 

نظرات

مطالب بیشتر بخوانید: