تداوی خط خنده خط خنده چیست؟
 ‏خطی که از کنار بینی تا کنار لب امتداد دارد به نام خط خنده یاد میشود. این خط با افزایش سن  عمیق تر گردیده و زیبایی و جوانی شخص را از بین می ببرد.
 ‏ برای تداوی خط خنده روش  های مختلف تداوی وجود دارد از رایج ترین و موثر ترین این طریقه ها تزریق  فیلر  یا پرکننده جلدی تزریق چربی و لیفتنگ با نخ می باشد. 
 ‏ فیلر معمولاً از هیالورونیک اسید ساخته شده و این اسید جز اصلی ساختمان جلد می باشد دارای خاصیت پر کنندگی بودند و سبب پر نمودن این خط گردیده و خط خنده را از بین میبرد. دوام تاثیر آن بین ۹ ماه تا یکسال بوده و با مرور زمان از بین می رود.
 ‏ روش  دوم که می توان با آن خط خنده را از بین برد تزریق چربی می باشد. 
 ‏ تزریق چربی طوری صورت میگیرد که چربی از شکم و یاران مریض توسط سوزن های مخصوص یعنی کانولا گرفته شده و بعداً در خط خنده و سایر نواحی صورت که حجم آنها کم گردیده است و یا لاغر شده اند تزریق می گردند.
 ‏ از جمله مزایای این تداوی این است که از وجود خود شخص تهیه شده و مواد اجنبی و مواد کیمیاوی در آن بکار نمی رود همچنان  ذخایر زیاد از این ماده موجود بوده مقدار زیاد این چربی را می توانم در یک جلسه استفاده نماییم . در حالات که مواد پر کننده بیشتر در کار باشد تزریق چربی بهترین گزینه است.
 ‏ طریقه سوم از بین بردن خط خنده عبارت است از استفاده از نخ می باشد که در این روزها بنام لیفتینگ با نخ شهرت دارد. 
 ‏در این طریق از سوزن های مخصوص که دارای نخ یا تارهای PDO اند استفاده می گردد.
 ‏سوزن در تحت جلد داخل گردیده و با کشیدن سوزن تارهای خاردار در جایی باقی می مانند که خاصیت بلند نمودن جلد را دارا می باشند و سبب بلند رفتن خط خنده گردیده و خط خنده را از بین میبرد. دوام تاثیر ان سه تا پنج سال میباشد. 
 ‏تمام خدمات جلدی زیبایی و جراحی زیبایی را که برای زیباسازی جوانسازی و رهایی از مشکلات جلدی تان را که  خواهانید
 میتوانید  در شفاخانه جلدی  امید کارا  انجام دهید. شفاخانه جلدی امید کارا بادانش مسلکی و فناوری های جدید در خدمت شما مشتریان عزیز قرار دارد.
ادرس
چهار راهی کارته مامورین مقابل پولی تخنیک کابل نظرات

مطالب بیشتر بخوانید: